Portrétní fotografie

Portrétní focení zahrnuje fotografii těhotenskou, párovou, glamour, Boudoir, akty….Před objednáním na fotografování je dobré si promyslet, jestli se chcete fotit v ateliéru, nebo venku, popřípadě můžeme obě možnosti zkombinovat. Venkovní focení je potom dobré naplánovat po ránu, nebo nebo v podvečerních hodinách. Fotografování trvá přibližně 40 minut a můžete se během něj i převléknout. Na fotografování se objednávejte přibližně s měsíčním předstihem. Je důležité zvolit vhodné oblečení, bližší informace pošlu vždy před fotografováním na Váš email.

O mě

Fotografování mě v životě provází od dětství. To když jsem se svým tatínkem v tmavé komoře nadšeně čekala, co se na papíře pod vodou objeví. Pro studium jsem si pak přirozeně vybrala chemickou technologii a fotce se nadále věnovala ve svém volném čase. Až po narození druhého dítěte jsem se rozhodla udělat ze svého koníčka zaměstnání, kterému se naplno věnuji od roku 2012. Co mě na fotografiích baví, jsou výrazné černobílé kontrasty a spousta barev, se kterými se dá krásně hrát. Prohlédnout si mé fotografie můžete zde na stránkách v přehledně rozdělených sekcích.

Pokud zrovna nefotografuji, celý svůj volný čas trávím s mými třemi milovanými dětmi. Ráda cestuji a jsem velký nadšenec do OCR závodů. Když se pro něco nadchnu, nepustím se a často nevím, kdy mám dost.

Věřím, že Vás spolupráce se mnou bude bavit.
Těším se na každého z Vás!

Novinky

5. listopad 2019
5. listopad 2019
5. listopad 2019
©2021 anna-p.cz | Anna Petrželová