Svatební fotografie šité na míru právě vám

Svatby fotografuji po celé České republice, ale vyjedu s vámi bez problémů i do zahraničí. Nabízím několik svatebních balíčků. Svatby na nadcházející sezónu objednávejte nejlépe na podzim po skončení té předešlé. Při objednání prosím uveďte datum a místo konání obřadu a hostiny. Bližší info Vám pošlu na email a vše pak doladíme na osobní schůzce.

O mě

Fotografování mě v životě provází od dětství. To když jsem se svým tatínkem v tmavé komoře nadšeně čekala, co se na papíře pod vodou objeví. Pro studium jsem si pak přirozeně vybrala chemickou technologii a fotce se nadále věnovala ve svém volném čase. Až po narození druhého dítěte jsem se rozhodla udělat ze svého koníčka zaměstnání, kterému se naplno věnuji od roku 2012. Co mě na fotografiích baví, jsou výrazné černobílé kontrasty a spousta barev, se kterými se dá krásně hrát. Prohlédnout si mé fotografie můžete zde na stránkách v přehledně rozdělených sekcích.

Pokud zrovna nefotografuji, celý svůj volný čas trávím s mými třemi milovanými dětmi. Ráda cestuji a jsem velký nadšenec do OCR závodů. Když se pro něco nadchnu, nepustím se a často nevím, kdy mám dost.

Věřím, že Vás spolupráce se mnou bude bavit.
Těším se na každého z Vás!

Novinky

5. listopad 2019
5. listopad 2019
5. listopad 2019
©2021 anna-p.cz | Anna Petrželová